Kreditus Lielākiem Aizdevumiem

Kreditus Lielākiem Aizdevumiem

Avots ir mūsdienīga kompānija, kas nodrošina aizdevumu izsniegšanu pret zeltlietu nodrošinājumu. Avots filiāles ir izvietotas pa visu Latvijas teritoriju (Rīgā, Daugavpilī, Saldū un Valmierā) un darbojas lielākajos iepirkšanās centros. Šis aizdevējs piedāvā jau gadiem ilgi pazīstamu pakalpojumu, mūsdienīgā manierē, ar gaišiem un plašiem klientu apkalpošanas centriem, profesionāliem darbiniekiem, kas piemeklē individuālu risinājumu katram klientam un izdevīgām cenām, kas ļauj atgriezties un izmantot šo pakalpojumu atkārtotu naudas grūtību gadījumā.

Aizdevējs izsniedz kredītus pret zeltlietām sākot no 375 proves un augstāk, kā arī pret sudraba monētām un nekustamo īpašumu. Aizdevuma atmaksas termiņš parasti ir 30 dienas, taču to, par attiecīgu samaksu, iespējams, neierobežoti pagarināt. Maksa par aizdevumu atkarīga no aizdevuma summas un atmaksas termiņa, taču ne lielāka par aizdevēja piedāvātajāmstandarta procentu likmēm kas sārtās no 0,16 līdz 0,4% dienā vai minimālo maksu par aizdevumu 1,58 EUR. Lielākiem aizdevumiem un specifiskākiem darījumiem tiek aprēķinātas īpaši izdevīgas aizdevumu maksas, kas ļauj saņemt visizdevīgāko aizdevumu (http://www.findmee.fi/).

Lai piesaistītu jaunus klientus, kā arī radītu izdevīgākus nosacījumus jau esošajiem aizdevējs rīko īpašu akciju, kuras laikā jums nav jāmaksā par pirmajām 5 aizdevuma dienām, tas nozīmē, ka atdodot aizdevumu 5 dienu laikā jūs to saņemat par brīvu, bez jebkādas papildus maksas, taču, ja aizdevumu atdodat vēlāk, no kopējās aizdevuma maksas tiek atņemta maksa par 5 dienām, tādā veidā padarot aizdevuma cenu vēl izdevīgāku.

    • Gan jau esošajiem, gan tikai topošajiem klientiem tiek piedāvāti dažādi bezmaksas pakalpojumi, kurus dodoties uz kādu no klientu no apkalpošanas centriem, var izmantot ikviens interesents.

AVOTS BEZMAKSAS PAKALPOJUMI IR:

  • Zeltlietu tīrīšana ar ultraskaņu – viena no efektīvākajam un mūsdienīgākajām tīrīšanas metodēm, ar kuras palīdzību iespējams atgūt ikvienas zeltlietas spozmi.
  • Zeltlietu novērtēšana – iespēja bez maksas uzzināt jūsu rīcībā esošos aktīvu vērtību. Zeltlietu novērtēšanu veic pieredzējuši profesionāļi, un vērtēšana notiek pēc augstākās cenas. Aktīvu
  • vērtības apzināšana var noderēt ne tikai konkrētajā brīdī, bet arī rodoties naudas grūtībām nākotnē.

Uzņēmuma Avots klientu loks ir visai plašs, un katru dienu tam pievienojas arvien jauni lojālie klienti, kas pārbaudījuši aizdevēja uzticamību un ir gatavi atgriezties brīžos, kad nepieciešami papildus līdzekļi. Lojālajiem klientiem uzņēmums piedāvā izdevīgākas cenas un nosacījumus. Uzņēmuma pakalpojumus izmantojuši jau vairāki tūkstoši klientu, kuru starpā galvenokārt ir ierēdņi un ofisu darbinieki, kā arī pensionāri, uzņēmēji, mājsaimnieces un pašnodarbinātas personas, kuriem pieder zeltlietas un bijusi nepieciešamība pēc tūlītējiem papildus līdzekļiem, kurus vēlāk bijusi iespēja atgriezt.

Aizdevums pret zeltlietām ir viens no izdevīgākajiem aizdevumu veidiem, jo vienīgais ar ko riskējat, aizdevumu nespējot atmaksāt, ir ieķīlātais priekšmets.